Segregatory nie tylko do biura
18

grudnia

Segregatory nie tylko do biura

Segregatory biurowe

Segregator biurowy to bardzo użyteczny sprzęt, który wbrew nazwie nadaje się do użytku w wielu innych miejscach nie tylko w biurze. To prawdziwy skarb w każdym domu, ponieważ świetnie pomoże w organizacji domowego archiwum. Nadaje się praktycznie do każdego pomieszczenia w domu, tworząc przy odrobinie pracy piękna aranżację i ozdobę.

Jak najlepiej wykorzystać segregatory w poszczególnych pomieszczeniach?

W kuchni

Nie lubimy bałaganu w kuchni, bałagan rozprasza i przeszkadza. Przyzwyczailiśmy się do użycia w kuchni pojemników i słoików, ale czy ktoś pomyślał o segregatorach? Bardzo dobrze się sprawdzą przy organizacji porządku przepisów kuchennych, różnorodnych torebek i drobnych przedmiotów. Można do niego także poukładać warzywa, do tego potrzebny jest nam metalowy organizator, bardziej wytrzymały i solidniejszy. Segregator może także posłużyć do porządkowania desek dokrojenia, małych akcesoriów kuchennych, puszek, papieru śniadaniowego i papieru do pieczenia.

W garderobie

W garderobie zazwyczaj mamy największy problem z uporządkowaniem drobnych rzeczy. Segregatory uwolnią nas w dużej części od tego problemu i pomogą zorganizować przestrzeń. Świetnie nadają się także do uporządkowania biżuterii oraz pasków, apaszek i innych drobnych akcesoriów. Bardzo dobrym pomysłem jest także przechowywanie kapci i pantofelków w ten sposób, co może okazać się strzałem w dziesiątkę w utrzymaniu porządku.

W łazience

W każdej łazience jest zatrzęsienie kosmetyków do pielęgnacji i makijażu. Nie musza być porozwalane w szufladzie czy na półce, można je z powodzeniem zgromadzić w mniejszym segregatorze. Jeśli będzie w ładnym kolorze, ciekawie dobrany do wystroju łazienki, to stanie się atrakcyjną ozdobą. Metalowy segregator świetnie natomiast przechowa suszarkę, prostownice czy lokówkę, a okaże się że w naszych szufladach znajdzie się nagle bardzo dużo miejsca na inne rzeczy.

W pokoju dziennym

Pokój dzienny jest pomieszczeniem w którym musimy czuć się komfortowo, ale musi być także praktyczne i dobrze zorganizowane. Również tutaj znajdzie się szereg zastosowań dla segregatorów- mogą spełnić role półki, mogą służyć jako schowek na piloty, lub nawet jako stolik kawowy. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i kreatywności, a może okazać się że stolik wykonany z drewnianych segregatorów będzie najciekawszą atrakcja naszego salonu.

Artykuły biurowe

W biurze

Zastosowań segregatorów w biurze każdy zna co najmniej kilka. Przede wszystkim pomagają w przechowywaniu dokumentów, ważnych zdjęć i projektów. Można się jednak pokusić o inne ustawienie segregatorów, a biuro nabierze nowego charakteru.